O nas

InterIT specjalizuje się w produkcji i dystrybucji szkoleń elektronicznych. Nasze produkty oraz usługi stanowią unikalne połączenie innowacyjnych rozwiązań z najlepszymi praktykami w nauczaniu na odległość. Wspieranie wszechstronnego rozwoju umiejętności poprzez dostarczanie użytkownikom nowoczesnych kursów elektronicznych to nasza misja.

Szkolenia elektroniczne InterIT to:


Źródło wiedzy i umiejętności dla całej rodziny
zrodlo-wiedzy
W naszej ofercie znajdziesz kursy kształtujące umiejętności osobiste, ekonomiczno-biznesowe, szkolenia z pakietu biurowego Microsoft Office, a także szkolenia edukacyjne dla przedszkolaków, uczniów klas wczesnoszkolnych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Rzetelne materiały dydaktyczne
rzetelne-materialy-dydaktyczne
O wysoką jakość merytoryczną tworzonych przez nas szkoleń dbają eksperci
z różnych dziedzin, metodycy zdalnego nauczania, recenzenci i redaktorzy.
Atrakcyjne i nowoczesne narzędzie nauki
atrakcyjne-i-nowoczesne-narzedzie-pracy
Kursy elektroniczne tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami w edukacji online – elementy multimedialne, liczne interakcje, interesujące studia przypadku oraz fabularyzacja treści aktywizują użytkownika i pomagają w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu koncentracji w czasie nauki. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania daje więcej niż w przypadku tradycyjnej edukacji możliwości zdobywania, utrwalania i sprawdzania umiejętności oraz wiedzy.
Dostęp do wiedzy w dowolnym miejscu i czasie
dostep-do-wiedzy-w-dowolnym-miejscu-i-czasie
Zgodnie z ideą uczenia się w dowolnym miejscu i czasie, szkolenia elektroniczne ułatwiają efektywne i elastyczne gospodarowanie czasem przeznaczonym na naukę. Dzięki naszym kursom możesz uczyć się niezależnie od miejsca zamieszkania czy ilości czasu, którym dysponujesz.
Tempo nauki dostosowane do Twoich potrzeb
tempo-nauki-dostosowane-do-twoich-potrzeb
Dzięki naszym kursom online zyskujesz możliwość dostosowania tempa
i warunków uczenia się do swoich własnych potrzeb – samodzielnie decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na zapoznanie się z danym zagadnieniem oraz kiedy
i ile razy chcesz do niego powrócić.
Możliwość przećwiczenia, utrwalenia i sprawdzenia zdobytych umiejętności
mozliwosc-przecwiczenia
Wiedzę i umiejętności przekazywane w naszych szkoleniach możesz wielokrotnie ćwiczyć, powtarzać oraz sprawdzać za pomocą interaktywnych ćwiczeń utrwalających, zadań testowych oraz studiów przypadku.
Jeśli szukasz bardziej szczegółowych informacji na temat edukacji online, zajrzyj na naszą stronę internetową.