Akademia Handlowa

Akademia Handlowa to kompleksowy zestaw produktów, stworzony w oparciu o wiedzę ekspercką oraz najlepsze praktyki z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Szkolenia wchodzące w jej skład umożliwiają nabycie wszechstronnych kompetencji na stanowisku sprzedawcy lub handlowca. Akademia Handlowa stanowi wygodne narzędzie do nauki, gdyż można z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Zakres tematyczny poszczególnych modułów szkoleniowych obejmuje problemy, z którymi sprzedawcy często spotykają się w swojej pracy. Zasady pozyskiwania i efektywnej obsługi klienta, techniki sprzedażowe i usługi posprzedażowe, czy prowadzenie negocjacji to tylko niektóre z tematów naszych szkoleń. Akademia Handlowa przekazuje również wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania pakietu Office w codziennej pracy handlowca oraz wspiera rozwój kompetencji interpersonalnych.

Wybierając Akademię Handlową, otrzymujesz zestaw ciekawych i atrakcyjnych kursów o zróżnicowanej tematyce, wyselekcjonowanych z myślą o konkretnej grupie odbiorców.

Po ukończeniu każdego ze szkoleń wchodzących w skład Akademii i zaliczeniu testów końcowych uzyskasz odpowiedni certyfikat.

Akademia Handlowa obejmuje następujące szkolenia:

akademia-handlowa

229 zł
Dostęp online przez 90 dni

Obsługa klienta

Szkolenie rozwija umiejętności, które zwiększają liczbę sfinalizowanych transakcji. Pokazuje, jak profesjonalnie nawiązywać kontakt, rozumieć potrzeby klienta i podsuwać propozycje nastawione na ich realizację. Poprzez praktyczne ćwiczenia i analizę przykładów uczy też, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, na przykład przy obsłudze reklamacji.

Pakiet biurowy w pracy handlowca

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznych i elementarnych umiejętności w zakresie obsługi pakietu biurowego Microsoft Office 2010. Lekcje bazują na realistycznych przykładach dokumentów,
a formuła szkolenia opiera się na symulacji rzeczywistego działania aplikacji w animacjach i ćwiczeniach.

Podstawowe techniki sprzedażowe

Niezbędna wiedza z zakresu technik sprzedaży, prezentowania produktu i skutecznego finalizowania transakcji. Szkolenie zwraca uwagę na rolę sprzedawcy w procesie sprzedaży, uczy budowania długotrwałych relacji z klientami, rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie z zastrzeżeniami.

Pozyskiwanie klientów przez telefon

Materiały opracowane na potrzeby telemarketerów, z uwzględnieniem specyfiki tej formy sprzedaży. Praktyczna wiedza o procesie sprzedaży, przykłady i ćwiczenia uczące profesjonalnego nawiązywania kontaktów, aktywnego słuchania, radzenia sobie z trudnymi klientami i zwiększania skuteczności rozmów.

Prowadzenie negocjacji

Szkolenie przekazuje praktyczną wiedzę i kształtuje umiejętności w zakresie prowadzenia skutecznych i korzystanie sfinalizowanych negocjacji. W trakcie kursu poznasz różnorodne strategie, style i techniki negocjacyjne oraz dowiesz się, w jaki sposób odpowiednio dobrać je do sytuacji i rozmówcy.

Psychologia zachowań konsumenckich

Konkretna, zaawansowana wiedza z zakresu zachowań konsumenckich, kształtowania popytu i rozpoznawania potrzeb. Zwięzła prezentacja, przykłady i ćwiczenia pokazują jak kreatywnie zwiększać sprzedaż, zwiększając jednocześnie satysfakcję klientów.

Usługi posprzedażowe

Usługi posprzedażowe stanowią coraz bardziej istotny etap procesu sprzedaży. W trakcie szkolenia zapoznasz się z popularnymi metodami badania poziomu satysfakcji konsumenta i utrzymania kontaktu z klientem. Dowiesz się także, w jaki sposób można skutecznie wpływać na lojalność klienta oraz realizować usługi posprzedażowe.